Zarzadzanie-Paliwem.pl


Autor: Julianna Zielińska


INFORMACJE:


WWW: https://zarzadzanie-paliwem.pl

Dodano: 2023-04-04

Telefon: 662 345 987

Miejscowość: Głogów

Adres: Konstytucji 3 Maja 1

Kod pocztowy: 67-200

Źródła:
https://zarzadzanie-paliwem.pl/czujniki-poziomu/monitoring-zdalny/watchman-access/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Terminal paliwowy Watchman Access – czy warto kupić?


Monitorowanie zbiorników z paliwem jest bardzo ważne, niezależnie czy chodzi o stację paliw, zakład przemysłowy czy gospodarstwo rolne. Aby mieć pewność, że pojemniki są szczelne, a stany magazynowe wystarczające, warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jednym z najpopularniejszych terminali paliwowych jest Watchman Access. Co warto wiedzieć na temat tego urządzenia?

Sprzęt jest funkcjonalny, umożliwia podejmowanie wielu różnych działań związanych z zarządzaniem magazynowanym paliwem, a więc z pewnością sprawdzi się nie tylko w mniejszych przedsiębiorstwach, ale i dużych fabrykach. Warto zaznaczyć, że ten nowoczesny system może nadzorować zbiorniki, oraz cysterny przewożące np. benzynę. Poza tym zapewnia pełną kontrolę nad wydawanym paliwem.

Dzięki zastosowaniu urządzenia administrator może w każdej chwili sprawdzić poziom oraz temperaturę oleju napędowego lub innej cieczy, czy stopień napełnienia zbiornika, co umożliwia tworzenie raportów i wykresów zużycia. Poza tym system blokuje dostęp przed nieautoryzowanym tankowaniem oraz pozwala na ustawianie limitów ilościowych, dziennych, tygodniowych. Wyznaczeni pracownicy mogą korzystać ze zbiornika za pomocą karty RFID. Zapewne wielu przedsiębiorców ucieszy wiadomość, że sprzęt może zostać połączony z kamerami przemysłowymi. Terminal zbiera i przesyła wszystkie dane uzyskane z czujników poziomu, więc w przypadku wykrycia wszelkich nieprawidłowości program wyśle informację SMS. Istnieje także możliwość ustawienia minimalnego poziomu paliwa. Jeśli jego ilość będzie zbyt mała, system wyłączy zasilanie pompy.

Nowoczesny sprzęt przeznaczony do zarządzania i kontroli poziomu paliwa w zbiornikach oferuje przedsiębiorstwo BM Solutions – warto poznać jego propozycję.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPenilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Sweetcake.com.pl

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa