Wycieczkownia


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://wycieczkownia.pl/

Dodano: 2019-08-13

Telefon: 698149019

Miejscowość: Toruń

Adres: Bażyńskich 8

Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
https://wycieczkownia.pl/wycieczki-szkolne-energylandii/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Wycieczki szkolne Energylandia


Zbliża się sezon wycieczek szkolnych i szukasz ciekawej propozycji? Warto zabrać dzieci do miejsca, gdzie mogą oni nie tylko nauczyć się historii poprzez podziwianie interesujących zabytków. Twoi uczniowie z pewnością potrzebują dużej dawki rozrywki, która pozwoli im się odstresować po miesiącach nauki w szkole. Nie musisz decydować się na droższą wycieczkę za granicę, ponieważ w Polsce również znajduje się mnóstwo miejsc, które gwarantują podopiecznym wakacje pełne wrażeń.  Wycieczki szkolne w Energylandii to przykład takiej oferty. Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna czy Water Park - która strefa Energylandii przypadnie Ci do gustu najbardziej?

Dlaczego Energylandia jest częstym wyborem? To ogromny park rozrywki, w którym czekają Cię niezapomniane wrażenia, a takich wycieczek nie planuje się na co dzień. Jest to więc pewna odmiana, przełamanie rutyny, wycieczka, na którą czeka się z utęsknieniem przez długie miesiące. Biuro Podróży Wycieczkownia proponuje swoim klientom wiele ofert, między innymi Energylandia Express. Wybierając ten rodzaj wyjazdu, z pewnością będziesz czuł niedosyt, ponieważ będziesz miał jeden dzień na doświadczenie fantastycznej atmosfery panującej w parku rozrywki. Możesz wybrać również dłuższą wycieczkę, na przykład na 3 dni. Wówczas możesz nie tylko odstresować się w Energylandii, ale również liczyć na inne atrakcje, takie jak:

  • zwiedzanie Kopalni Soli oraz poznanie szczegółów pracy górników;
  • zapoznanie się z najciekawszymi zabytkami w Krakowie. Zobaczysz między innymi Wawel, Kościół Mariacki, Smoczą Jamę i wiele innych.

Każda wycieczka ma oddzielną podstronę, gdzie możesz zapoznać się z dokładnym programem, obejrzeć fotografie, poznać szczegóły ceny oraz znaleźć odnośniki do pozostałych, podobnych wyjazdów. Masz możliwość zarezerwować wycieczkę bez wychodzenia z domu, korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej.

Koniecznie zapoznaj się również z ofertą wycieczek zagranicznych, które również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów biura podróży.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYGabinet Podologiczny PodoCare-Complex

Bydgoszcz

Autokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty