vBIONIC


Autor: Konrad Zakrzewski


INFORMACJE:


WWW: https://vbionic.com

Dodano: 2023-02-27

Telefon: 690 690 200

Miejscowość: Poznań

Adres: Małopolska 2A

Kod pocztowy: 60-616

Źródła:
https://vbionic.com/proteza-funkcjonalna-tolka/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Protezy przedramienia - gdzie zamówić?


Osoby, które w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby straciły przedramię, mogą odzyskać sprawność manualną obu rąk, niezbędną do wykonania codziennych, prostych czynności dzięki protezie. Wykonawcą personalizowanych zamienników jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej vbionic.com, mająca swoją siedzibę przy ul. Małopolskiej 2A w Poznaniu. 

Realizowane przez kadrę świadczenia to przede wszystkim przygotowanie prototypu przedramienia zgodnego z potrzebami przyszłego użytkownika. W tym celu jest on zobowiązany do dostarczenia informacji na temat aktualnego stanu kończyny górnej, na której będzie zamocowana proteza. Wykonawca wymaga dosłania głównie wizualizacji w postaci zdjęć lub filmiku. Materiał można nagrać za pomocą zwykłego telefonu komórkowego z funkcją aparatu lub kamery. 

Zamówienie można złożyć osobiście, w siedzibie firmy bądź zlecić wykonanie zamiennika online. W przypadku pytań o szczegóły techniczne czy termin realizacji odpowiedzi udzielane są również przez ogólnodostępne kanały komunikacji internetowej. Istnieje opcja personalizacji zlecenia. Proteza przedramienia może być dostosowana do wieku, płci i masy ciała osoby, która będzie ją nosić. Panie nie muszą rezygnować z możliwości zadbania o estetykę dłoni. Za dodatkową opłatą realizator doposaża dany model w specjalne nakładki imitujące paznokcie, które można malować lakierem.

Utrzymanie czystości protezy nie jest trudne. Zgodnie z sugestiami producenta do umycia zarówno części przedramienia, jak i rękawicy służącej jako dłoń wystarczy ciepła woda i środek myjący (mydło w kostce lub w płynie) bez uwzględnienia indywidualnego PH skóry. Silikonowe pokrycie jest wytrzymałe, nie ma obawy, że wilgoć dostanie się do środka i uszkodzi podzespoły sterujące. 

Dla komfortu psychicznego odbiorców proteza jest dostarczana do ich domów w pudełku bez wskazania na opakowaniu, co znajduje się w środku. Daje to możliwość dyskretnej przymiarki w zaciszu własnych czterech kątów i w otoczeniu najbliższych. Otrzymanie przesyłki na domowy adres pozwala od razu po założeniu zamiennika wypróbować go w codziennych, prostych czynnościach, co sprzyja procesowi adaptacji. W przypadku jakichkolwiek problemów z użytkowaniem protezy lub odczuwaniem dyskomfortu podczas noszenia należy od razy skontaktować się z producentem.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań