TSLine


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://tsline.pl/

Dodano: 2021-03-15

Telefon: +48 690 045 758

Miejscowość: Gdynia

Adres: Indyjska 13

Kod pocztowy: 81-336

Źródła:
tsline.pl/transport-kontenerow-poznan/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://tsline.pl/ - Transport kontenerów poznań


 

Na stronie internetowej tsline.pl została przedstawiona oferta firmy transportowej, która zajmuje się przewożeniem przesyłek ponadgabarytowych na terenie Polski i za granicę. Przedsiębiorstwo oferuje między innymi transport kontenerów w Poznaniu. Zapewnia terminowe i profesjonalne usługi. W swojej branży działa już od długiego czasu.

Specjalnością tego przewoźnika jest spedycja drogowa kontenerów morskich. Zajmuje się on odbieraniem przewozów z portów umieszczonych w Polsce, w tym przede wszystkim Trójmieście, a także w innych częściach Europy. Firma korzysta z nowoczesnej floty pojazdów, które spełniają wymogi normy Euro 6. Do tego dysponuje zestawem naczep do przewożenia każdego typu towarów, w tym również kontenerów o zwiększonej wadze. Klienci mogą także zlecić przewóz towarów w warunkach chłodniczych. Wówczas prąd jest zapewniany dzięki niezawodnym agregatom prądotwórczym.

Kolejną usługą w ofercie tego przewoźnika jest transport ciężkich towarów. Firma logistyczna korzysta ze specjalistycznych kontenerów, a także zapewnia odpowiednie zabezpieczenie ładunków przeznaczonych do transportu drogą morską. Zamawiający mogą skorzystać ze specjalnych przeładunków przeprowadzonych przy użyciu dźwigów mobilnych. Oferta tego zlecenia biorcy jest kompleksowa - klienci mają zapewnione pełne wsparcie również przy załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności, w tym zezwoleń i pilotażu.

Jeszcze jedną usługą w ofercie jest obsługa magazynów. Przedsiębiorstwo zapewnia wsparcie w zakresie składowania towarów w perspektywie krótko- i długoterminowej. Organizuje ich rozładowanie i załadowanie. Do tego wspiera zamawiających w zakresie planowania i kompleksowej organizacji przewozu towarów na skalę krajową i międzynarodową. Każdy klient może liczyć na indywidualne dostosowanie oferty do jego oczekiwań. Przedsiębiorstwo zatrudnia osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej, a także odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Więcej informacji znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYStomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA

Żukowo

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

Wejherowo