Szoter


Autor: Kornelia Witkowska


INFORMACJE:


WWW: https://szoter.eu

Dodano: 2023-04-02

Telefon: 789 008 828

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wirażowa 35

Kod pocztowy: 02-158

Źródła:
https://szoter.eu/agencja-celna-warszawa/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Jakie usługi świadczy agencja celna w Warszawie?


Agencja celna odgrywa rolę pośrednika między urzędem celnym a przedsiębiorcą. Zatrudnieni w niej pracownicy znają zapisy znajdujące się w kodeksie celnym i biorą na siebie szereg formalności. Zapewniają kompleksową obsługę, na którą składają się przede wszystkim działania przeładunkowe spedycyjne i logistyczne oraz przygotowywanie klientów do odpraw. To świetna propozycja dla osób, którym zależy na czasie oraz wdrożeniu uproszczonych procedur. Warto jednak podkreślić, że agencja nie jest tożsama z urzędem celnym, ponieważ są to odrębne instytucje, choć zakres ich działania bywa do siebie zbliżony.

Przedstawiciele agencji regulują opłaty i zajmują się rozmaitymi czynnościami, związanymi z transportem towaru należącego do właściciela firmy, który jest przewożony między państwami. Innymi słowy, reprezentują klientów i doskonale orientują się w przepisach gospodarczych. Uczestniczą w odprawach, sporządzają szczegółowe raporty, tworzą rozliczenia oraz obliczają należności celne, dzięki czemu osoby, które z nimi współpracują, nie martwią się nieprzewidzianymi wydatkami czy karami za nieprzestrzeganie prawa. Korzystają one chętnie z doradztwa, koncentrującego się na usprawnianiu wysyłek czy najczęściej popełnianych błędach.

Agencje świadczą przedstawicielstwo bezpośrednie i pośrednie. W pierwszym przypadku odpowiedzialność za niedopilnowanie procedur spoczywa na kliencie, natomiast w drugim – na przedstawicielu przedsiębiorstwa. Agencja celna w Warszawie, z jaką można nawiązać współpracę, prowadzi witrynę szoter.eu. Znajdują się na niej informacje o ofercie oraz cenniku. Świadczone usługi koncentrują się między innymi na reprezentowaniu importerów, handlu między poszczególnymi państwami, wypełnianiu deklaracji związanych z ewidencją obrotów oraz weryfikacją znaków CE.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa