Szarpnij Się


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://szarpnijsie.com/

Dodano: 2022-08-09

Telefon: +48 886 603 652

Miejscowość: Knurów

Adres: Piłsudczyków 10B

Kod pocztowy: 44-196

Źródła:
https://szarpnijsie.com/kategoria-produktu/dlaniuchaczy/matyszyte/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Maty węchowe - kto z nich korzysta?


Węch jest zmysłem, dzięki któremu psy poznają otaczający je świat. Niekiedy służy on do komunikowania się z innymi osobnikami, dlatego tak ważne jest zapewnienie czworonogom swobodnego węszenia na spacerach. Nie każdy wie, że czynność ta męczy i pomaga rozładować nagromadzoną energię. Z tego względu producenci akcesoriów dla zwierząt zdecydowali się na wprowadzenie do oferty mat węchowych. Są to artykuły tworzone z gumowej podstawy oraz pociętych kawałków polaru, który jest przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia psiego pyska. Występują w kilku rozmiarach i nie zajmują dużo miejsca w mieszkaniu. Są one rekomendowane przez wielu behawiorystów i znajdują zastosowanie wśród czworonogów niepewnych siebie, lękliwych bądź nadpobudliwych.

Praca nosem to znakomita zabawa dla każdego psa, która przynosi satysfakcję i pomaga się skupić. Ponadto stanowi nieocenione narzędzie w trakcie zajęć z pupilami z lękiem separacyjnym oraz wziętymi ze schroniska lub fundacji. Maty węchowe są nieskomplikowane w obsłudze. Wystarczy jedynie umieścić między paskami materiału przysmaki, a następnie dać komendę, dzięki której zwierzak może rozpocząć węszenie. Najlepszym wyborem w tym przypadku okaże się karma lub suche dodatki, dostępne w zoologicznych sklepach.

Maty to częsty wybór właścicieli psich niejadków oraz czworonogów, które jedzą zbyt szybko. Firmą mającą je w asortymencie jest Szarpnij Się. Sklep ten oferuje przetestowane wyroby doskonałej jakości, które odnajdują się wśród pupili w każdym wieku. Przydają się one w trakcie deszczowych dni, kiedy to część opiekunów rezygnuje z dłuższych spacerów. Znajdują zastosowanie również podczas wizyty gości, jeśli pies wykazuje nadmierną ekscytację oraz w Sylwestra.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYLUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Optyk Rozmus Eye Care

Pszczyna

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec