SUPERPOOLS


Autor: Natalia Marciniak


INFORMACJE:


WWW: https://superpools.pl/

Dodano: 2023-11-20

Telefon: 77 550 59 65

Miejscowość: Opole

Adres: Wrocławska 255

Kod pocztowy: 45-960

Źródła:
https://superpools.pl/baseny/baseny-wkopywane-troche-pracy-mnostwo-przyjemnosci/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Co jest bardziej opłacalne, basen stelażowy wkopany czy wolnostojący?


Coraz większa liczba właścicieli prywatnych posesji postanawia zbudować basen w ogrodzie. O tym, że warto zdecydować się na taką inwestycję, przekonuje ich chociażby fakt, że z roku na rok lato jest coraz gorętsze, więc mając taki zbiornik, można poszukać ochłody w wodzie. Pływanie jest też doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu i pozwala utrzymać ciało w doskonałej kondycji.

Chcąc sprawić sobie i bliskim przyjemność, warto zastanowić się nad zakupem odpowiedniego modelu basenu w przedsiębiorstwie ze strony superpools.pl. Jest to opolska firma, oferująca różne modele tych produktów, wśród których z pewnością jest taki, który sprosta oczekiwaniom i będzie pasował wielkością do przestrzeni przeznaczonej na jego posadowienie. 

Osoby, które zdecydowały się na stworzenie w swoim ogrodzie strefy relaksu, mają do wyboru gotowe modele basenów. Już po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia można mieć basen stelażowy wkopany i wykończony zgodnie z oczekiwaniami. Warto jednak pamiętać, że jeżeli zbiornik ma więcej niż 30 m², potrzebne będzie zezwolenie na jego budowę od urzędu miasta, co znacznie opóźni realizację inwestycji.

Kupując basen od producenta, można mieć pewność, że będzie on dobrej jakości, a zamówienie zostanie błyskawicznie zrealizowane. Sprzedająca te produkty firma dysponuje specjalistami, którzy służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru zbiornika ogrodowego, a także projektem bazującym na oczekiwaniach zleceniodawcy. 

Baseny stelażowe produkowane są z trwałego, trójwarstwowego PVC dodatkowo usztywnionego metalowym szkieletem. Dzięki takiemu wzmocnieniu nie ma konieczności wkopywania zbiornika do gruntu i może on służyć jako wolnostojący. Wystarczy go wówczas wyposażyć w:

  • specjalną drabinkę umożliwiającą wejście,
  • pompę filtrującą.

Warto do niego dokupić pokrywę, aby ustrzec się zanieczyszczeń.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYProinspect Group Marek Złoto

Opole

Graintech Sp. z o.o.

Skarbimierz-Osiedle

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle