Sklep Medyk


Autor: Kornelia Witkowska


INFORMACJE:


WWW: http://www.medyk-koss.pl/

Dodano: 2021-02-14

Telefon: +48 58 305-69-43

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Biegańskiego 10

Kod pocztowy: 80-809

Źródła:
http://www.medyk-koss.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Łóżka szpitalne wypożyczalnia Gdańsk


Opieka nad osobą obłożnie chorą jest nie tylko trudna, ale także kosztowna, ponieważ na ogół potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Potrzebującym przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych pomoże sklep i jednocześnie jego wypożyczalnia ze strony medyk-koss.pl. Jest to przedsiębiorstwo świadczące różne usługi, które do każdego klienta podchodzi indywidualnie i gwarantuje daleko idącą pomoc w wyborze.

Wśród wielu artykułów na wynajem są doskonałej jakości łóżka szpitalne, a wypożyczalnia z Gdańska poleca także:

  • podnośniki, 
  • wózki inwalidzkie,
  • materace przeciwodleżynowe

i mnóstwo innych produktów służących nie tylko osobom leżącym, ale także po wypadkach i urazach, którym potrzebna jest rehabilitacja. Właściciele sklepu doskonale rozumieją, że wiele osób nie może sobie pozwolić na zakup wszystkiego, co jest przydatne, aby ulżyć choremu. Na szczęście nie trzeba inwestować w każdą rzecz, gdyż dużo taniej jest wynająć sprzęt medyczny lub ortopedyczny, dostępny tutaj w wysokiej jakości.

Firma ta działa przede wszystkim jako sklep medyczny doskonale znany klientom z bogatego asortymentu i personelu, który w każdym momencie gotów jest do niesienia pomocy w wyborze odpowiedniego produktu. Wystarczy opisać potrzebę, a pracownicy szybko dopasują do niej odpowiednie urządzenia czy sprzęt. W sklepie dostępne są między innymi produkty pomocne chorym, którzy:

  • mają problemy ortopedyczne,
  • wymagają całodobowej opieki,
  • przechodzą rehabilitację lub fizjoterapię.

Poza łóżkami są tu też szafki i stoliki przyłóżkowe, produkty do ćwiczeń i korekcji, produkty przeciwodleżynowe, stabilizatory, ortezy, gorsety i mnóstwo innych artykułów spełniających standardy i normy.

Łóżko dla obłożnie chorego o długości 200 cm i szerokości 90 może być wyposażone w sterowanie elektryczne, dzięki któremu chory sam ma możliwość podniesienia zagłówka lub uniesienia nóg. Szerokość łóżka jest odpowiednia, aby nie utrudniać czynności pielęgnacyjnych. Wiele łóżek ma też podnoszone lub łamane boki. Można je jeszcze wyposażyć w materace chroniące przed odleżynami. W przypadku zakupu takiego materaca można starać się o dofinansowanie z NFZ.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYStomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA

Żukowo

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

Wejherowo