Silesiapak


Autor: Zuzanna Dudek


INFORMACJE:


WWW: https://silesiapak.pl/

Dodano: 2020-01-12

Telefon: 790 275 067

Miejscowość: Katowice

Adres: Blachnickiego 9

Kod pocztowy: 40-175

Źródła:
https://silesiapak.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Torby papierowe kraft


Współczesny marketing stanowi wyzwanie nawet dla doświadczonych specjalistów w tej branży. Swego rodzaju kryzys zaufania wobec treści reklamowej spowodował, że w dużej części dotychczas stosowane narzędzia perswazji utraciły swoje zdolności oddziaływania, stały się nieskuteczne. Dlatego profesjonaliści, którzy zamierzają przeprowadzić kampanię przynoszącą zaplanowany efekt, zmuszeni są do poszukiwania nowych, niewyeksploatowanych jeszcze sposobów budowania pozytywnego wizerunku danej firmy. 

Jak tego dokonać? Najlepiej jest sięgnąć po delikatny przekaz, taki, który nie kojarzy się jednoznacznie z marketingiem, a mimo to zostawia pewien ślad w świadomości odbiorcy. Idealnie sprawdzą się torby papierowe typu kraft. Dlaczego? Można na nich umieścić dowolny motyw graficzny, logo przedsiębiorstwa, slogan. Stają się one wtedy zewnętrznym, a w dodatku mobilnym nośnikiem treści reklamowej, która wysyłana jest w sposób dyskretny, nienachalny, niekojarzony z działaniem perswazyjnym, dlatego będącym odpornym na mechanizmy obronne potencjalnego klienta. Dzięki temu przekaz dociera i pozwala zaistnieć danej firmie w świadomości konsumenta, rozpoczyna powolne budowanie pozytywnych skojarzeń względem marki, sprawia, że przestaje ona być anonimowa. 

Co więcej, torby są praktycznymi i estetycznymi produktami codziennego użytku, z których wiele osób chętnie korzysta. W czasach, kiedy każde ekologiczne działanie jest niezwykle pożądane, jawią się one wręcz jako zbawienny artykuł, dlatego wywołują ciepłe uczucia. Te z kolei przekładają się na nazwę firmy, która na nich widnieje. Pomaga to w jej promocji wszędzie tam, gdzie użytkownik produktu się znajdzie. 

Tego typu reklamówki zakupowe wykonane z ekologicznego papieru wielokrotnego użytku można zamówić w firmie Silesiapak. Jest to przedsiębiorstwo, które słynie z dostarczania na rynek wyrobów wytrzymałych, pakownych i ładnie wyglądających. Klienci doceniają także profesjonalnie wykonywane nadruki. Złożenie zlecenia na wykonanie tego typu toreb to zyskanie taniej i skutecznej formy reklamy działającej w przestrzeni publicznej. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYLUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Optyk Rozmus Eye Care

Pszczyna

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec