Semina


Autor: Marcel Kowalczyk

INFORMACJE:


WWW: https://semina.agro.pl

Dodano: 2023-01-11

Telefon: 602-565-555

Miejscowość: Umielino Łubki

Adres: 18

Kod pocztowy: 09-230

Źródła:
https://semina.agro.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)SM Chopin – czym się charakteryzuje?


Ilość i jakość plonów często zależy od tego, jakie ziarna zostały użyte podczas wysiewu. Chcąc mieć pewność co do tego, że zbiory będą obfite, należy skorzystać z oferty sprawdzonego producenta zbóż. Należy do nich między innymi firma Semina, która prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną. Współpracuje przy tym z uznanymi na rynku dostawcami.

Wśród propozycji tego sprzedawcy znajduje się kukurydza SM Chopin. Jest to odmiana przeznaczona dla wymagających rolników. Zapewnia wysoki stabilny plon masy odznaczającej się odpowiednią suchością. Świetnie sprawdza się do uprawy w celu uzyskania wysokoenergetycznej kiszonki dla krów mlecznych. Może być hodowana w warunkach niedoboru wody, a także na słabszych glebach. Zapewnia wysoką zawartość skrobi w całej masie. W jednym opakowaniu znajduje się 20 kilogramów ziaren, czyli jak około 50 000 sztuk. Szczegóły dotyczące właściwości produktu zostały podane na stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

W ofercie znajduje się wiele innych ziaren, w tym zboża jare i ozime, a także różnego rodzaju trawy. Podmiot ma wieloletnie doświadczenie na rynku, a do produkcji surowca wykorzystuje najwyższej klasy sprzęt do czyszczenia oraz zaprawiania nasion. Ich przechowywanie odbywa się w silosach wyposażonych w przenośniki taśmowe, które ułatwiają transport surowca. Wszystkie produkty są poddawane odpowiednim badaniom, które potwierdzają zadeklarowane właściwości. Do oferty są stale wprowadzone nowe propozycje, aby odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podmiot często prowadzi również akcje promocyjne, dlatego warto być na bieżąco z całym jego asortymentem.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa