SEBKEN


Autor: Julianna Zielińska

INFORMACJE:


WWW: https://sebken.pl/

Dodano: 2023-03-15

Telefon: 95 74 31 232

Miejscowość: Trzciel

Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31

Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://sebken.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Plac zabaw (drewniany) - u kogo zamówić?


Warto wspierać rozwój dziecka, dając mu możliwość nieskrępowanej, rozwijającej wyobraźnię oraz sprawność fizyczną zabawy na świeżym powietrzu. Przydatne będą z pewnością odpowiednie konstrukcje przestrzenne. Szeroki wybór huśtawek, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych czy domków można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej sebken.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się producent i dystrybutor części, z których można urządzić spełniający oczekiwania każdego malucha, przydomowy plac zabaw. Drewniany szkielet każdego elementu połączono za pomocą wytrzymałych wkrętów i śrub, dlatego kadra realizatora zapewnia, że całość jest stabilna i bezpieczna. Klient otrzymuje roczną gwarancję na zakupione produkty. Posiadają one odpowiednie atesty.

Przedstawione w ofercie konstrukcje znalazły uznanie u wielu odbiorców, zarówno prywatnych, jak i biznesowych i instytucjonalnych. Zdobią przydomowe ogródki, strefy przy restauracjach, a także przestrzenie wokół placówek oświatowych. Obecnie dostawca z powodzeniem realizuje zamówienia nie tylko na terenie Polski, ale też poza granicami kraju. Wieloletnie doświadczenie rynkowe i przystępne ceny sprawiają, że o współpracę z nim zabiegają znane i cenione marki dystrybuujące asortyment dla najmłodszych.

Proponowane place zabaw nie są monolitami. Można je bezproblemowo rozbudowywać o nowe elementy. Personalizacja obejmuje też opcję przemalowania konstrukcji na wybrany kolor lub pozostawienie naturalnej barwy zaimpregnowanego drewna. Kadra zajmująca się realizacją zamówień świadczy też pomoc przy doborze podłoża. Poleca różne rodzaje, od zwykłego piasku po specjalne maty amortyzujące upadki i zapobiegające poślizgnięciu się malucha w trakcie zabawy. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYFrancepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin

Zielarnia Klasztorna

Zielona Góra

Henimax

Gubin