Samadhi Joga


Autor: Kajetan Kaczmarczyk


INFORMACJE:


WWW: https://joga-online.pl/

Dodano: 2022-06-16

Telefon:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Romualda Mielczarskiego 1

Kod pocztowy: 02-798

Źródła:
https://joga-online.pl/lesson/czakra-sakralna-svadhisthana/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Czakra sakralna - gdzie zlokalizowana?


Joga polega na wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, umysłowych oraz oddechowych. Tego typu treningi korzystnie wpływają na funkcjonowanie wielu narządów, które znajdują się w ludzkim ciele. Przyjmowanie odpowiednich pozycji ma za zadanie relaksować, rozciągać mięśnie, wzmocnić organizm. Aktywizuje układ nerwowy, poprawia funkcje poznawcze i dotlenia umysł. Dzięki asanom można przywrócić równowagę wewnętrzną, odzyskać spokój i dobre samopoczucie. W ofercie JOGA-ONLINE.PL znaleźć można różnorodne zestawy ćwiczeń, które przeznaczone są dla osób początkujących i zaawansowanych. Klienci mogą zdecydować się na zajęcia łagodzące bóle kręgosłupa, wzmagające proces oczyszczania organizmu, a także wzmacniające ciało. Na stronie internetowej studia znajdują się również informacje na temat tego, czym jest czakra sakralna. Punkt ten zlokalizowany jest na dole brzucha, jego żywiołem jest woda. Odpowiada za pierwotne uczucia oraz zmysłowość, pozytywne emocje i doznania, kreatywność i twórczość. 

Właściwy przepływ energii przez czakrę sprawia, że człowiek akceptuje swoje ciało oraz wygląd, jest zadowolony z życia seksualnego. Zaburzenia mogą powodować spadek libido, brak energii, blokadę twórczą, niską samoocenę. Często towarzyszą im dolegliwości, takie jak problemy z nerkami lub pęcherzem moczowym, bóle kręgosłupa. Oferowane w studio jogi zajęcia korzystnie wpływają na przepływ energii w czakrze sakralnej. Dzięki powolnym i płynnym ruchom może pozbyć się blokad wewnętrznych.

Znajdują się tu również zajęcia dla kobiet w ciąży, które przygotowują przyszłe mamy do porodu, sprawiają, że łatwiej im poradzić sobie z huśtawką nastrojów, obrzękami i bólami kręgosłupa. Wzmacniają mięśnie miednicy i usprawniają przepływ krwi. Dużą popularnością cieszą się również zajęcia medytacyjne, które przeznaczone są dla klientów w każdym wieku. Działają one uspokajająco, relaksująco, poprawiają nastrój, pozytywnie nastawiają do ludzi i świata. Dzięki niej łatwiej poradzić sobie ze stresem i codziennymi problemami. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa