OL-FOL


Autor: Zuzanna Dudek


INFORMACJE:


WWW: https://ol-fol.pl/

Dodano: 2022-12-05

Telefon: 58 692-05-70

Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI

Adres: Nowowiejskiego 22B

Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://ol-fol.pl/folia-babelkowa/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Folia bąbelkowa sprzedawana hurtem - z jaką firmą nawiązać współpracę?


Folia bąbelkowa to wyrób produkowany z materiałów, takich jak LDPE lub HDPE. Pierwszy z nich to polietylen o niskiej gęstości, odznaczający się miękkością i elastycznością, nawet w ujemnych temperaturach. Nie przepuszcza gazów i jest bezwonny, dzięki czemu nie wpływa na zapach owiniętych artykułów. Natomiast drugi wyróżnia się dużą gęstością, wysoką temperaturą topnienia oraz wytrzymałością mechaniczną. Zastosowanie folii bąbelkowej jest bardzo szerokie, co potwierdzają przedstawiciele przedsiębiorstwa Ol-Fol. Sprawdza się ona w gospodarstwach domowych, ogrodach oraz podczas pakowania przesyłek zamawianych w sklepach internetowych.

W katalogu firmy znajduje się folia bąbelkowa sprzedawana hurtem. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przepłacać. Wyroby zaprezentowane w asortymencie wykazują niepodatność na zniszczenia mechaniczne i mogą być wykorzystywane w środowiskach, w których panuje wilgoć. Stanowią podstawę przedsiębiorstw specjalizujących się w przeprowadzkach, ponieważ zabezpieczają meble, sprzęty ADG lub delikatne przedmioty na czas transportu, co zmniejsza ryzyko pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń.

Folia bywa używana do wypełniania paczek i jest alternatywą dla tak zwanych „czipsów”, które po otwarciu paczki mogą się wysypywać. Korzystają z niej także producenci kopert oraz ogrodnicy, przykładowo zabezpieczający rośliny przed przymrozkiem lub silnym wiatrem. Jest sprzedawana w praktycznych rolkach i występuje w wersji przezroczystej, nieco rzadziej kolorowej.

Folia bąbelkowa z łatwością amortyzuje wstrząsy i drgania, co przekłada się na mniejsze ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Skutecznie chroni towary przed wilgocią oraz kurzem, dzięki czemu docierają do odbiorców w nienaruszonym stanie. Innymi słowy, zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych produktów i odnajduje się niemalże w każdej branży. Ponadto cechuje się właściwościami termoizolacyjnymi, dlatego znajduje się w podstawowym wyposażeniu pracowników remontowych lub budowlanych, przeprowadzających prace termoizolacyjne.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYStomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA

Żukowo

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

Wejherowo