LIMBA


Autor: Konrad Zakrzewski


INFORMACJE:


WWW: https://www.limba.com.pl/

Dodano: 2021-01-01

Telefon: +48 32 677 16 92

Miejscowość: Poręba

Adres: Górnośląska 11

Kod pocztowy: 42-480

Źródła:
https://www.limba.com.pl/limba/oferta_recepacja.html
https://pl.wiktionary.org/wiki/recepcja

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Meble recepcyjne


Dobre pierwsze wrażenie jest istotne w każdej branży. Zachęca do skorzystania z przedstawionej oferty, pokazuje profesjonalizm i wysoką jakość usług, a także jest okazaniem odpowiedniego szacunku wobec klienta. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele sektora towarów i usług dbają, by każda osoba, która przekroczy próg prowadzonej przez nich działalności, zobaczyła estetyczne, funkcjonalne wnętrza.

Bardzo ważną rolę pełną dziś odpowiednio dobrane meble recepcyjne. Ich funkcja nie opiera się tylko na poprawie estetyki pomieszczenia, ale także na bezpieczeństwie przetwarzanych w recepcji danych. W myśl obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, informacje przekazywane podczas meldunku w hotelach, takie jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy numer karty bankowej lub kredytowej podlegają szczegółowym zabezpieczeniom, by uchronić właściciela przed ich nieuprawnionym udostępnieniem. Obowiązkiem każdego właściciela obiektu jest stworzenie przestrzeni, gdzie dane mogą być przechowywane i przetwarzane w odpowiedni sposób.

Dlatego też uzupełniając wystrój recepcji, warto zadbać, by każda zamówiona szafka była wyposażona w mocny zamek, a lada ustawiona w taki sposób, by recepcjonista lub inna wyznaczona do pracy na recepcji osoba, korzystając z niezbędnego komputera, czytnika danych czy księgi gości, miał swobodny dostęp do systemu, a jednocześnie pozycja ekranu uniemożliwiała podgląd danych innym osobom. Wprowadzenie tego typu działań to jedne z podstawowych wytycznych, które powinna zawierać niezbędna w każdej jednostce i prawidłowo opracowana polityka bezpieczeństwa oraz instrukcja zarządzania systemem informatycznym.

Firmą, gdzie można zamówić elementy z odpowiednim zabezpieczeniem przed włamaniem, jest LIMBA, działająca głównie na terenie Śląska. Jej pracownicy, dbając o zadowolenie zamawiającego, podejmują się realizacji zleceń wykonywanych według indywidualnego projektu klienta, dzięki temu można zamówić meble odpowiadające potrzebom każdego pomieszczenia, bez względu na jego wymiary. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYLUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Optyk Rozmus Eye Care

Pszczyna

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec