Henimax


Autor: Natalia Marciniak


INFORMACJE:


WWW: https://henimax.pl/

Dodano: 2023-03-09

Telefon: 534 855 222

Miejscowość: Gubin

Adres: Partyzantów 22

Kod pocztowy: 66-620

Źródła:
https://henimax.pl/ogrzewanie-konwekcyjne/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Elektryczne grzejniki konwekcyjne – zasada ich działania


Konwekcyjne grzejniki elektryczne działają na zasadzie cyrkulacji powietrza, w ten sposób, że nagrzewają je, przez co uchodzi ono do góry. Wówczas zostaje zastąpione przez zimniejsze powietrze z dolnej części pomieszczenia, co powoduje cyrkulację gazów, w efekcie czego całe pomieszczenie jest ogrzane.

Tego typu grzejniki mają element grzewczy, który jest umieszczony wewnątrz obudowy z materiałów o dużej przewodności cieplnej, takich jak metal lub ceramika. Niektóre konwekcyjne grzejniki elektryczne posiadają wentylatory, które zwiększają przepływ powietrza, co skraca czas nagrzewania pomieszczenia. Wentylatory mogą być regulowane w zależności od preferencji użytkownika, co pozwala na dostosowanie siły przepływu powietrza do potrzeb lub oczekiwań użytkowników. Modele konwekcyjne są popularne ze względu na swoją prostotę, efektywność i stosunkowo niski koszt. Jednakże nie są one tak szybkie jak na przykład grzejniki promieniowe, przez co potrzebują dużo czasu na ponowne nagrzanie wyziębionego pomieszczenia.

Osoby zainteresowane wysokiej jakości technologiami w zakresie ogrzewania pomieszczeń powinny udać się na stronę internetową henimax.pl. Opisane tam przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą sprawdzonych grzejników, które można umieścić w różnych miejscach w pomieszczeniu. Są to modele akumulacyjne, gromadzące ciepło w trakcie tej pory dnia, gdy cena za energię jest najniższa, a więc najczęściej nocą. Ciepło jest później uwalniane w środku dnia w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Cały system może zostać odpowiednio zaprogramowany, aby działać w sposób w pełni automatyczny, co oznacza nie tylko wygodę, ale również możliwość poczynienia znacznych oszczędności na rachunkach.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYFrancepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin

Zielarnia Klasztorna

Zielona Góra

SEBKEN

Trzciel