HANNSA PRECISION


Autor: Dominika Tomaszewska


INFORMACJE:


WWW: http://www.hannsa.pl/

Dodano: 2023-03-12

Telefon: 227220509

Miejscowość: Konotopa

Adres: Piwna 12

Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dlaczego warto zaopatrzyć firmę w sterowane numerycznie centrum obróbkowe?


Nie ma chyba takiej branży przemysłu, w której nie wykorzystywano by różnej wielkości elementów metalowych, wykonanych na specjalistycznych obrabiarkach. Najczęściej wykorzystuje się je w budowie rozmaitych maszyn i urządzeń, gdzie każda dziesiętna milimetra różnicy pomiędzy poszczególnymi detalami ma znaczenie. Dlatego wiele firm szuka kontrahentów dysponujących nie tylko fachowcami, ale też odpowiednim sprzętem, gwarantujących niemal stuprocentową powtarzalność detali. Ponieważ jakość obróbki ma ogromne znaczenie, zajmujące się nią przedsiębiorstwa zmuszone są szukać wysokiej jakości urządzeń.

Od kilkunastu lat działa na rynku firma projektująca i produkująca wysokiej klasy, oparte na najnowocześniejszych technologiach maszyny CNC. Można ją znaleźć na stronie hannsa.pl wraz z całym asortymentem. Ma w sprzedaży mnóstwo sprzętu standardowego, dostępnego od ręki, ale przyjmuje też indywidualne zamówienia na maszyny idealnie dopasowane do potrzeb nabywcy i specyfiki działalności jego zakładu. 

Warto wspomnieć, że jest to producent z doskonale rozwiniętą, światową siecią serwisową, dlatego w razie jakiejkolwiek usterki urządzenia, niemal natychmiast pojawia się specjalista, który przywróci mu pełną sprawność. Firma gwarantuje swoim klientom pełną satysfakcję zarówno z zakupionych maszyn, jak i obsługi serwisowej i dostępności części zamiennych.

W bogatej ofercie producenta można znaleźć niejedno kompletne centrum obróbkowe pozwalające na ciągłą produkcję wysokoseryjną. Osoby, którym zależy na wszechstronnych urządzeniach, z pewnością zainteresują:

  • pionowe centra obróbkowe,
  • pionowe centra obróbkowe dwupaletowe,
  • poziome centra obróbkowe,
  • 5-osiowe centra obróbkowe.

Każde z nich ma nieco inną specyfikę, jednak pozwalają one wykonać szereg prac z niezwykłą precyzją. Ponieważ są sterowane numerycznie, łatwo można je przeprogramować. Jedno urządzenie jest w stanie zastąpić kilka innych, oszczędzając miejsce w firmie, a także pieniądze. Wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji gwarantuje wieloletnie, niezawodne działanie. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa