Garden Spot


Autor: Marcel Kowalczyk

INFORMACJE:


WWW: https://gardenspot.pl

Dodano: 2021-04-27

Telefon: +48 (61) 622 95 30

Miejscowość: Rogalinek

Adres: Kostrzewskiego 14

Kod pocztowy: 62-022

Źródła:
https://gardenspot.pl/kraty-trawnikowe


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Eko kratka trawnikowa


Wielkopolska firma GardenSpot ma swoją siedzibą pod Poznaniem. Oferuje ona klientom nowoczesne rozwiązania wykorzystywane podczas realizacji różnych inwestycji. To kratki z ekologicznego tworzywa, które idealnie sprawdzą się między innymi.:

  • pod parkingi, na drogi dojazdowe, ścieżki spacerowe i place wokół posesji,
  • jako stabilizatory podłoża i dodatkowe zabezpieczenie wzniesień przed osuwaniem się się ziemi,
  • przy wyznaczaniu ścieżek i placów do wypoczynku,
  • pod budowę obiektów sportowych czy miejsc pod hale namiotowe.

Polecana eko kratka trawnikowa GardenGrid to najlepszy tego typu wyrób dostępny obecnie na rynku. Produkt wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i duże różnice temperatur.

Po położeniu całej konstrukcji pracownicy poznańskiego sklepu polecają wyłożyć wolne przestrzenie, np.

  • ozdobnymi kamykami,
  • kruszywem,
  • korą.

Na wypełnionym ziemią podłożu mogą też rosnąć trawy, które łatwo daje się skosić, aby wyrównać teren. Ekologiczna nawierzchnia odporna jest na uszkodzenia mechaniczne – wycieranie, wydeptywanie czy zniekształcenia. To produkt pozyskiwany z recyklingu. Klienci bardzo chętnie stosują się go w budownictwie, rolnictwie czy też przemyśle.

Kratki łączy się ze sobą specjalnymi kotwami. Stosuje się też geowłókninę. Położenie całej konstrukcji jest bardzo proste – nie wymaga dodatkowej wiedzy z zakresu budownictwa. Wykorzystanie zaproponowanej techniki jest dużo tańsze niż stosowanie innych metod, np. wykładanie podłoża płytami betonowymi. Wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do poprawnej instalacji dostępne są w sklepie firmowym. Producent proponuje też usługę montażu, którą warto zamówić od razu przy zakupie nawierzchni.

Rekomendowana firma oferuje ponadto wypożyczanie zielonych ścian i fontann wodnych na różne eventy. Dzięki temu każda przestrzeń zyska wyjątkowy klimat.

Chcąc nawiązać współpracę, warto zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer lub napisać e-mail. Konsultanci sklepu chętnie udzielą informacji o polecanych produktach. Można też poprosić o przygotowanie spersonalizowanej oferty.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań