E-Spedycja


Autor: Konrad Zakrzewski

INFORMACJE:


WWW: https://espedycja.com/

Dodano: 2021-06-14

Telefon: 791633233

Miejscowość: Złotniki

Adres: Azaliowa 10B

Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
https://espedycja.com/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firma spedycja


Wielu przedsiębiorców działających na rynkach międzynarodowych rozpoczyna współpracę z firmami spedycyjnymi zapewniającymi kompleksowe usługi. Jedną z nich jest E-Spedycja podejmująca się najbardziej skomplikowanych zleceń i gwarantująca niezawyżony cennik usług. Zatrudnia ona wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników mających odpowiednie kompetencje do wykonywania tego zawodu. Odpowiadają oni za cały proces transportowy od chwili jego zlecenia, aż do momentu, gdy ładunki trafiają do odbiorców.

Najprościej mówiąc, firma zajmująca się spedycją, realizuje transport towarów w imieniu swoich klientów, co jest dla nich wygodne i pozwala zaoszczędzić spore ilości wolnego czasu. Klienci tego przedsiębiorstwa nie zaprzątają swojej głowy odprawą celną, przygotowywaniem dokumentów, obsługą magazynową oraz odpowiednim zabezpieczaniem produktów, by te nie zniszczyły się podczas transportu. Spedytorzy bez problemu komunikują się w językach obcych, nie mają problemów z szybkim podejmowaniem decyzji i potrafią myśleć strategicznie. Umieją też pracować w dużym stresie, a można kontaktować się z nimi przez 7 dni w tygodniu.

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozpocząć współpracę z tym przedsiębiorstwem. Spedytorzy w nim zatrudnieni odznaczają się nienaganną znajomością branży transportowej oraz międzynarodowych przepisów prawnych, dzięki czemu wszystkie ich działania są zgodne z prawem. Proponują atrakcyjne stawki i przygotowują oferty dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Osoby wykonujące pracę na tym stanowisku są cierpliwe, sumienne i dokładne, co przydaje się w trakcie wypełniania rozmaitych dokumentów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu są dobrze przygotowane na ewentualne przeszkody pojawiające się podczas przewozu ładunków, co oznacza, ze wiedzą, jak im przeciwdziałać. Spedytorzy potrafią współpracować z innymi, a to ze względu na umiejętności interpersonalne. Są oni komunikatywni i elastyczni. Mają dużą wiedzę na temat transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego i chętnie doradzają klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań