DuoDenti


Autor: Kajetan Kaczmarczyk


INFORMACJE:


WWW: https://duodenti.pl/

Dodano: 2020-09-21

Telefon: 695 214 166

Miejscowość: Poznań

Adres: Mateckiego 4A

Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Wybielanie zębów Poznań ceny


Stomatologia estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ramach tej dziedziny stomatologii wykonywane są rozmaite zabiegi. Ich celem jest najczęściej poprawa wyglądu uzębienia. Wiele osób decyduje się na przykład na wybielanie. Białe zęby są bowiem oznaką atrakcyjności. Brak kamienia nazębnego to także istotny czynnik decydujący o zdrowym uzębieniu. Porowata struktura kamienia sprzyja bowiem osadzaniu się bakterii, dlatego jego usunięcie jest jedną z czynności wykonywanych w ramach profilaktyki próchnicy.

Rodzaje wybielania zębów
Istnieją dwa rodzaje zabiegów, które pozwalają na uzyskanie bielszego uzębienia. Należy do nich wybielanie metodą nakładkową lub przy użyciu lamp. Są to techniki gwarantujące oczekiwany efekt dzięki temu, że pozwalają one na wybielenie zębów w całości, w tym również przestrzeni międzyzębowych. Wybielanie jest przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia. Przed przeprowadzeniem wybielania konieczna jest konsultacja z dentystą, który oceni, czy zabieg nie zagraża zdrowiu zębów. Jedną z często świadczonych usług jest również wybielanie zębów martwych. Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest pozbycie się dotychczasowych schorzeń takich jak na przykład próchnica. Warto wiedzieć, że stomatologi estetyczna wykorzystuje również elementy protetyki czy ortodoncji. Istotne jest, aby uśmiech wyglądał nie tylko ładnie, ale przede wszystkim naturalnie.

Jak wybrać dobrego stomatologa?

Istnieje wiele kryteriów, jakimi należy się kierować przy wyborze gabinetu, który wykonuje wybielanie zębów w Poznaniu. Cena należy do jednych z istotnych czynników, jednak na pewno nie najważniejszych. W pierwszej kolejności należy sprawdzić dotychczasowe opinie klientów danego gabinetu. Do tego warto upewnić się, czy korzysta on z profesjonalnych narzędzi do przeprowadzania zabiegów oraz czy zatrudnia ekspertów w danej dziedzinie stomatologii. Istotne jest również indywidualne podejście do pacjenta. Więcej informacji dotyczących zabiegów stomatologii estetycznej znajduje się na stronie duodenti.pl.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań