Doortrade Sp. z o.o. Sp. k.


Autor: Natalia Marciniak


INFORMACJE:


WWW: https://www.doorgate.pl

Dodano: 2023-04-25

Telefon: 516 018 760

Miejscowość: Warszawa

Adres: Łopuszańska 38

Kod pocztowy: 02-232

Źródła:
https://www.doorgate.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Najlepsze drzwi stalowe techniczne


Gdzie najbardziej opłaca się zamawiać stolarkę drzwiową do obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej? Często polecanym rozwiązaniem jest kupowanie drzwi technicznych bezpośrednio od producenta, na przykład z oferty przedstawionej na stronie internetowej pod linkiem doorgate.pl.

Wysokiej jakości drzwi są praktyczne i zwiększają standard bezpieczeństwa w obiekcie. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę między innymi na przepisy PPOŻ. Skrzydło drzwiowe powinno stanowić solidną barierę przed ogniem oraz spowalniać jego rozprzestrzenianie się, dzięki czemu użytkownicy budynku zyskają więcej czasu na ewakuację. Zarządcy nieruchomości muszą śledzić aktualnie obowiązujące normy przeciwpożarowe.

W magazynach, lokalach gastronomicznych i sklepach często montowane są drzwi stalowe techniczne jednoskrzydłowe, które:

  • wykonany zostały z obustronnie ocynkowanej blachy stalowej,
  • są wypełnione płytą ze skalnej wełny mineralnej,
  • mają wpuszczony zamek i czarne klamki z szyldami,
  • zawierają dodatkowe zabezpieczenia przeciwpożarowe (płyta PLADUR),
  • mogą zostać spersonalizowane na indywidualne życzenie klienta,
  • nadają się do zamontowania na drodze ewakuacyjnej.

W zestawie znajdują się zawiasy i ościeżnica. Sprzedawca zapewnia sprawny montaż produktu w uzgodnionym terminie. Skrzydło drzwiowe pokryte bezbarwną folią prezentuje się elegancko i jest odporne na drobne uszkodzenia, takie jak zarysowania. Ponadto tłumi dźwięki i zwiększa komfort użytkowników budynku. Drzwi mogą zostać pomalowane na dowolnie wybrany kolor z palety RAL, co pozwoli dopasować je do aranżacji obiektu.

Dodatkowo klienci często decydują się na zakup zestawów uszczelek z listwą progową, które pełnią funkcję dymoszczelną. Wśród akcesoriów drzwiowych można wymienić również okucia paniczne, samozamykacze, kratki wentylacyjne, automaty napowietrzające oraz różnego rodzaju przeszklenia. Warto śledzić promocje i wyprzedaże organizowane przez producentów. Istnieje możliwość zamówienia drzwi przyciętych na podany przez inwestora wymiar.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa