Doortrade Sp. z o.o. Sp. k.


Autor: Natalia Marciniak


INFORMACJE:


WWW: https://www.doorgate.pl

Dodano: 2023-04-24

Telefon: 516 018 760

Miejscowość: Warszawa

Adres: Łopuszańska 38

Kod pocztowy: 02-232

Źródła:
https://www.doorgate.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Stalowe drzwi techniczne - jakie wybrać?


Właściciele budynków muszą zwrócić szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych i dbanie o bezpieczeństwo obiektu. Ważny jest między innymi dobór odpowiednich drzwi technicznych. Wysokiej jakości stolarka drzwiowa pełni wiele funkcji. Nie tylko zabezpiecza pomieszczenia przed wtargnięciem osób ku temu niepowołanych, ale także spowalnia rozprzestrzenianie się ognia w czasie pożaru.

Sprawdzonym rozwiązaniem są drzwi stalowe techniczne, które składają się z obustronnie ocynkowanej blachy stalowej i wypełnienia ze skalnej wełny mineralnej. Laminowane skrzydło zostało pokryte bezbarwną folią PVC, dzięki której wyróżnia się dużą odpornością na zarysowania i przez długi czas pozostaje w idealnym stanie. Ponadto inwestor może wybrać kolor skrzydła drzwiowego. Warto korzystać z ofert producentów, którzy proponują spersonalizowanie drzwi. Przykład takiego usługodawcy można znaleźć na stronie internetowej pod adresem doorgate.pl.

Klienci mogą zdecydować się również na zakup różnorodnych akcesoriów drzwiowych. Dużą popularnością cieszą się między innymi prostokątne przeszklenia, dzięki którym można zajrzeć do środka pomieszczenia z korytarza oraz uzyskać lepszy dostęp do światła dziennego. W sklepach dostępne są także przeciwpożarowe kratki wentylacyjne, zestawy dymoszczelne, okucia paniczne oraz samozamykacze.

Jak zamówić odpowiednie drzwi techniczne? Wszystko rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji ze sprzedawcą i przejrzenia jego katalogu produktów. Najpopularniejsze są modele jednoskrzydłowe, które znajdują zastosowanie na przykład w restauracjach i sklepach. Na magazynach często spotykane są drzwi dwuskrzydłowe ze stalowymi ościeżnicami kątowymi.

Istnieje możliwość zamówienia stolarki drzwiowej na wymiar. Producent przeprowadza pomiar oraz zajmuje się montażem zamówionego przez klienta produktu. Szczególną uwagę warto zwrócić na jakość materiałów. Stal ocynkowana jest odporna na uszkodzenia wynikające z kontaktu z wilgocią i wysoką temperaturą oraz stanowi solidne zabezpieczenie przed włamywaczami.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa