DiT-Usługi


Autor: Zuzanna Dudek


INFORMACJE:


WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl

Dodano: 2022-06-06

Telefon: 513 726 796

Miejscowość: Wrocław

Adres: Grudziądzka 76

Kod pocztowy: 51-165

Źródła:
https://www.dezynsekcja-pro.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Która firma działająca we Wrocławiu zajmuje się deratyzacją?


Gryzonie takie jak myszy czy szczury dosyć często pojawiają się w miejscach użytkowanych przez ludzi. Można je spotkać na przykład w pobliżu śmietników, w piwnicach czy magazynach. Najczęściej budzą strach i obrzydzenie, a nawet mogą doprowadzić do zamknięcia danego lokalu, gdy właściciel nie radzi sobie z ich wyeliminowaniem. Mowa tutaj w szczególności o obiektach gastronomicznych. Sporym błędem popełnianym notorycznie przez mieszkańców czy zarządców budynków jest zwlekanie z podjęciem odpowiednich kroków, aby pozbyć się szkodliwych gryzoni. Bardzo często podejmowane są najpierw samodzielne, mało skuteczne próby (z zastosowaniem ogólnodostępnych środków), a dopiero przy rozmnożeniu szczurów czy myszy klienci zwracają się o pomoc do specjalistów. 

Na terenie Wrocławia deratyzacja jest usługą świadczoną przez firmę DiT, która dysponuje odpowiednim sprzętem oraz zatrudnia przeszkolony zespół. Po wstępnym kontakcie i oszacowaniu skali problemu z gryzoniami, pracownicy dopiero właściwe metody wytępienia szkodników. Mowa o działaniu:

  • mechanicznym (z użyciem żywołapek czy gilotynki),
  • fizycznym (poprzez zastosowanie ultradźwięków i prądu),
  • chemicznym (wykorzystanie skutecznych środków gryzoniobójczych w formie m.in. granulatu, proszku czy płynu).

Firma może również przyjechać do klienta w celu zebrania i zutylizowania martwych gryzoni. Na stronie zamieszczono ogólny cennik, jednak ostateczny koszt świadczonych usług jest zawsze ustalany indywidualnie. 

W przypadku deratyzacji przeprowadzonej w obiekcie dosyć często uczęszczanym przez ludzi (choćby magazyny czy piwnice) warto dodatkowo rozważyć skorzystanie z usługi dezynfekcji całego pomieszczenia. Taka czynność jest również świadczona przez dolnośląską markę. Co ważne, stosowane środki są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a także pozwalają skutecznie pozbyć się wszelkich bakterii, wirusów i grzybów. Metodą stosowaną przez firmę jest ozonowanie. Z oferty mogą skorzystać klienci z całego Wrocławia oraz okolicznych miejscowości.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPenilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Sweetcake.com.pl

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa