CAMPERY ASONE


Autor: Konstanty Dąbrowski


INFORMACJE:


WWW: https://camperyasone.pl/

Dodano: 2019-05-14

Telefon: +48 606 11 33 50

Miejscowość: Warszawa

Adres: Poprawna 127

Kod pocztowy: 03-984

Źródła:
https://camperyasone.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kampery wynajem Warszawa • CAMPERY ASONE


Wakacje bez ograniczeń? Możesz na nie wybrać się kamperem! To samochód kempingowy, który zapewni Ci nie tylko dotarcie w wybrane miejsce, ale również dach nad głową. Odpada więc kwestia rezerwacji często nietanich noclegów czy problemu ograniczonej ilości bagażu, który można ze sobą zabrać.

Ponadto jest to środek lokomocji, z którego korzysta coraz więcej osób, nie tylko lubiących taką formę podróżowania, ale i ci, którym znudziły się zorganizowane wyjazdy i hotele w wariancie all inclusive.

Jadąc camperem, możesz choć na chwilę oderwać się od codziennego pędu życia. Sam decydujesz, ile pokonujesz kilometrów każdego dnia, a ile odpoczywasz.

Jeśli więc chcesz obejrzeć różne kampery, to ich wynajem w Warszawie prowadzi np. firma CamperyAsone.pl. W swojej ofercie ma dostępne 4 modele o wysokim standardzie, które różnią się wyposażeniem. W zależności od ilości osób podróżujących, można wybrać najkorzystniejszą opcję. Wszystkie auta wraz ze szczegółową specyfikacją zamieszczone są na stronie internetowej firmy. Tam też znajduje się cennik wypożyczenia, a stawki uzależnione są m.in. od tego, w jakim okresie zaplanujesz wyjazd.

 

Co znajduje się w pojazdach? Każdy podzielony jest na strefy takie jak kuchnia, łazienka i sypialnia. Pierwsza z nich wyposażona jest m.in. w 3 palniki, lodówkę, zlew oraz naczynia. Łazienka podzielona jest na ubikację z elektryczną spłuczką oraz kabinę prysznicową z brodzikiem. Sypialnia – w zależności od modelu auta – może mieć od jednego podwójnego łóżka aż do pięciu miejsc noclegowych (w tym podwójnych i pojedynczych).  

Ponadto są to pojazdy bezpieczne, wyposażone m.in. w ABS, ESP i kontrolę zjazdu oraz poduszki powietrzne. Na komfort podróżowania wpływa również klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne podłogowe, okna z moskitierami czy rolety na szybach bocznych. Oprócz tego każdy pojazd ma opłacone OC i AC oraz Assistance.

 

Jeśli chcesz przekonać się, jak się podróżuje w ten sposób i przeżyć niezapomnianą wakacyjną przygodę, zarezerwuj już dziś jeden z kamperów do wynajęcia w Warszawie dla siebie!  WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa