Body Camp


Autor: Kornelia Witkowska

INFORMACJE:


WWW: https://www.bodycamp.pl/

Dodano: 2019-03-06

Telefon: 883278100

Miejscowość: Trzemeśnia

Adres: Poręba 38

Kod pocztowy: 32-425

Źródła:SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Odchudzanie i wczasy - czy to możliwe ?


BodyCamp to cieszący się popularnością obóz odchudzający i kondycyjny. Skierowany jest przede wszystkim do osób pragnących podjąć skuteczną walkę z nadwagą lub otyłością. Dzięki kompleksowemu podejściu do problemu organizatorzy obozu zapewniają swoim uczestnikom efektowny plan na odchudzanie. Wczasy te są połączeniem dietetycznego żywienia i wielogodzinnej aktywności fizycznej. Ćwiczenia wykonywane na świeżym powietrzu mają być jednocześnie przyjemnym doświadczeniem dla uczestników. Dlatego poziom zaawansowania ćwiczeń ustalany jest indywidualnie dla każdego uczestnika, by mógł on z pozytywnym nastawieniem podjąć wyzwanie.

Przed udziałem w turnusie wiele osób zastanawia się, czy połączenie wczasów i odchudzania jest możliwe. Dzięki pobytowi w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem w Porębie koło Myślenic przekonują się, że to realne zestawienie! Mimo bogatego programu ćwiczeń fizycznych udział w obozie pozwala im również się zrelaksować – odpowiada za to piękna okolica sprzyjająca do podejmowania spacerów i innych form odpoczynku na świeżym powietrzu. Ponadto goście ośrodka mogą korzystać z masaży, które po aktywnych treningach są doskonałym sposobem na rozluźnienie.

Podczas obozu jego uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie. Menu zostało ułożone w taki sposób, by posiłki były niskokaloryczne, lecz jednocześnie dostarczały odpowiednią ilość energii, a także niezbędnych właściwości. Dzięki dietetycznemu wyżywieniu uczestnicy turnusu mogą się przekonać, iż zdrowe, niskokaloryczne posiłki również mogą być smaczne, dzięki czemu zrezygnowanie ze złych nawyków żywieniowych nie będzie już takie trudne.

Tygodniowy pobyt w ośrodku daje jego gościom solidne fundamenty, by kontynuować zdrowy tryb życia. Organizatorzy turnusów z doświadczenia wiedzą, że ich podopieczni osiągają znakomite postępy dzięki znajomości odpowiednich zasad żywienia i ćwiczeń pobudzających spalanie tkanki tłuszczowej. W zakładce „Wasze osiągnięcia” mieszczącej się na stronie bodycamp.pl znajdziesz najlepsze przykłady na to, że uczestnictwo w obozie daje niesamowite efekty!WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYFHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Firma Handlowa Anna Bukowska

Czernichów

Alaska-Shop.com

Nowy Targ