BLUE PLANET


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://eblueplanet.pl/

Dodano: 2023-02-14

Telefon: +48 604403562

Miejscowość: Wolsztyn

Adres: Bohaterów Bielnika 21b

Kod pocztowy: 64-200

Źródła:
https://eblueplanet.pl/cisnieniowe-generatory-ozonu-zasilane-tlenem/17-generator-ozonu-30gh-ozonator-cisnieniowy-zasilany-tlenem-z-koncentratora.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ozonowanie

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Generator ozonu - dobra inwestycja?


Przedsiębiorcy działający w branży spożywczej są zobowiązani do zapewnienia odpowiednich warunków w zakresie magazynowania surowca, produkcji oraz dystrybucji swoich wyrobów. Kluczowe jest przede wszystkim zachowanie czystości poprzez skuteczną i bezpieczną dezynfekcję. Użytkowanie środków chemicznych w płynie jest problematyczne i czasochłonne, dlatego coraz częściej w zakładach produkcyjnych prowadzi się oczyszczanie powierzchni za pomocą specjalnych mieszanek gazowych. Tego rodzaju rozwiązanie jest efektywne i generuje umiarkowane koszty. Do wykonania dezynfekcji z wykorzystaniem chociażby ozonu niezbędny jest jednak odpowiedni sprzęt. 

Na potrzeby przedsiębiorców poszukujących maszyn ozonujących starają się odpowiadać pracownicy firmy BLUE PLANET. Oferują szeroki wybór zaawansowanych technologicznie produktów, które nadają się do pracy w różnych warunkach. Dzięki miniaturyzacji oraz kompaktowej budowie mogą być wykorzystywane nie tylko do dezynfekowania przestrzeni wewnątrz budynków, ale także elementów związanych z logistyką produkcji, na przykład samochodów dostawczych.

Dostępne w sprzedaży ozonatory są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, o ile stosuje się je zgodnie z przeznaczeniem oraz przy zachowaniu wytycznych, jakie podaje producent. Dystrybutor zastrzega sobie, że nie przyjmuje odpowiedzialności za wypadki, jakie wydarzyły się z winy nieprawidłowego użytkowania zakupionego sprzętu. Udziela za to na każdy generator ozonu lub inne maszyny dezynfekujące gwarancji.

Korzystanie z ozonatora jest proste i nie wymaga wydłużonego procesu uczenia się poszczególnych funkcji. Dotykowy panel kontrolny jest w dużym stopniu intuicyjny, co ułatwia sterowanie urządzeniem i kontrolę wszystkich parametrów. Decydując się na taki zakup, klient nie tylko doposaża swoją firmę w skuteczne narzędzie zapewniające poprawę warunków sanitarnych tam, gdzie jest to niezbędne, ale również otrzymuje możliwość skorzystania z pomocy serwisowej. Dostawca proponuje wykonanie kontroli stanu technicznego sprzętu za pomocą specjalistycznego zaplecza technicznego. Ozonator można dosłać do przeglądu za pośrednictwem kuriera lub w zwykłej przesyłce, nie traci się więc czasu na dostarczanie go osobiście. Osoby wybierające rozszerzenie pakietu o usługę serwisową otrzymują dożywotnią gwarancję.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań