ASTEL


Autor: Marcel Kowalczyk

INFORMACJE:


WWW: https://www.astel24.pl/

Dodano: 2022-11-21

Telefon: +48 502 626 984

Miejscowość: Warszawa

Adres: Żurawia 24a/10

Kod pocztowy: 00-515

Źródła:
https://www.astel24.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kto w Warszawie świadczy dobrej jakości usługi teletechniczne?


Chociaż pierwsze światłowody pojawiły się w Polsce już z końcem lat 70. ubiegłego wieku, powszechniejsze stały się dopiero w ostatnim dziesięcioleciu. Obecnie sieci światłowodowe oferujące szybki dostęp do Internetu czy telewizji kablowej docierają do najdalszych zakątków kraju, oferując szybki przesył, stabilność, niezawodność i brak opóźnień w przesyle. Z tego powodu pojawia się też na rynku mnóstwo przedsiębiorstw projektujących i montujących ten typ sieci. Czy jednak warto zatrudnić każdą? Jak wszystkie inwestycje i ta wymaga, aby jej wykonawca miał nie tylko wiedzę, ale i doświadczenie. Ponadto ważny jest też sprzęt, którym się posługuje. Warto zatem poszukać takiej firmy, która sprawi, że położona instalacja będzie działać bezawaryjnie.

Minęło już kilkadziesiąt lat, odkąd zaistniała na rynku firma Astel, zajmująca się najpierw montażem prostych sieci telekomunikacyjnych, a obecnie projektująca i wykonująca od początku do końca sieci światłowodowe. Długie lata w branży sprawiły, że jej pracownicy mają wybitne doświadczenie, które w połączeniu z bogatą wiedzą inżynieryjną owocuje perfekcyjnie działającymi instalacjami.

Jest to firma mająca siedzibę w Warszawie, ale wykonująca usługi teletechniczne na terenie całej Polski. Poza świetnymi ekipami monterskimi dysponuje również nowoczesnym sprzętem, pozwalającym na profesjonalne i perfekcyjne połączenie ułożonych wcześniej światłowodów. Jej usługi są kompleksowe i obejmują:

  • projekt instalacji,
  • jej wieloetapowe wykonanie,
  • konserwację,

a w razie potrzeby także naprawę i modernizacje, gdy na rynek wejdzie nowsza technologia. Połączenia telekomunikacyjne za pomocą dobrze wykonanej sieci są bezpieczne i stabilne, dlatego korzysta się z nich w wielu firmach.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa

Polski Materac

Warszawa