ArtSzafy


Autor: Anna Kubiak

INFORMACJE:


WWW: https://artszafy.pl/

Dodano: 2019-06-16

Telefon: 61 887 43 73

Miejscowość: Poznań

Adres: Katowicka 11

Kod pocztowy: 61-131

Źródła:
https://artszafy.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Szafy wnękowe Poznań • ArtSzafy


Jednym z dopasowanych rozwiązań, jakie można zastosować w zasadzie w każdym pomieszczeniu, są szafy wnękowe. W Poznaniu ich projektowaniem i produkcją zajmuje się firma, której ofertę można poznać na stronie artszafy.pl.

 

Czym odznacza się ta oferta?

 

Specjalnością firmy są szafy wykonywane na wymiar, których działanie opiera się na systemie typu Komandor. Produkty odznaczają się takimi cechami jak komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dlatego firma daje na nie aż pięć lat gwarancji. Zamawiający może być pewien niezawodności rozwiązania. Firma oferuje nie tylko projekt i wykonanie danej szafy, ale również jej profesjonalny montaż. Doświadczenie i wysoki poziom profesjonalizmu sprawiają, że każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Projekt jest wykonywany bezpłatnie, a jego szczegóły są ustalane po wykonaniu pomiarów. To opcja darmowa dla mieszkańców Poznania oraz okolicznych miejscowości (do 25 kilometrów). Żeby upewnić się, czy oferta tego producenta jest odpowiednia, wystarczy sprawdzić jego dotychczasowe realizacje na wyżej wspomnianej stronie. Poza tym zajmują się oni projektowaniem i wykonywaniem szaf o wypełnieniu klasycznym lub przy użyciu lustra, stworzonych przy pomocy szkła, modeli narożnikowych oraz rozwiązań do garderoby. Do wyboru są również nowoczesne meble na przykład wykończone na wysoki połysk.

 

Kiedy warto zdecydować się na to rozwiązanie?

 

Szafy przeznaczone do zabudowy stanowią doskonałe wyposażenie przy aranżowaniu wnętrza o dość niestandardowych kształtach czy wymiarach. Takie akcesoria można wykorzystać na przykład na poddaszu lub innym pomieszczeniu ze skosami. Meble, które są „szyte na miarę”, pozwalają również jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w niewielkim pomieszczeniu, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Poza tym meble tworzone zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami pozwalają mieć pewność, że charakter wnętrza jest rzeczywiście wyjątkowy. Klient może samodzielnie zdecydować o ostatecznej estetyce pomieszczenia. Warto zdecydować się na takie dopasowane rozwiązanie.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań