AR-FIZ


Autor: Julianna Zielińska


INFORMACJE:


WWW: http://ar-fiz.com/

Dodano: 2022-07-09

Telefon: +48 501 484 316

Miejscowość: Poznań

Adres: Przybyszewskiego 44A

Kod pocztowy: 60-101

Źródła:
http://ar-fiz.com/cennik/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Trener osobisty w Poznaniu - jakie ceny korzystania z usług specjalisty?


Treningi na siłowni korzystnie wpływają na wygląd sylwetki. Pomagają pozbyć się nadprogramowych kilogramów, modelują ciało i poprawiają samopoczucie psychiczne. Są doskonałe dla osób, które są na dietach lub zmagają się z pogorszoną kondycją. Warto zadbać o to, by aktywność fizyczna była bezpieczna i dostosowana do możliwości oraz stanu zdrowia osób trenujących. Wielu ludzi decyduje się na treningi personalne. Dzięki nim można nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych i zapoznać się z obsługą sprzętów dostępnych na siłowni. Specjaliści pomagają określić cele treningowe, dostosowują ćwiczenia do możliwości swoich klientów. 

Problemy z nadmierną masą ciała, pogorszone samopoczucie, częste kontuzje, osłabienie siły mięśniowej, a także brak motywacji do ćwiczeń to sytuacje, kiedy pomocny okazuje się trener osobisty z Poznania, cena jego usług dostępna jest na stronie internetowej ar-fiz.com. Specjalista przeprowadza wywiad z każdą osobą, dzięki czemu może zapoznać się z jej oczekiwaniami, a także stanem zdrowia oraz ewentualnymi problemami zdrowotnymi. Na tej podstawie opracowuje indywidualny plan treningu. Dba o to, by ćwiczenia nie były zbyt obciążające, co zmniejsza to ryzyko występowania kontuzji oraz niebezpiecznych urazów. Odpowiednio skomponowany zestaw ćwiczeń pomaga osiągnąć sukces, świetnie sprawdza się w przypadku ludzi cierpiących na wady postawy oraz różne schorzenia narządu ruchu. Specjalista motywuje swoich klientów i zachęca do regularnej aktywności. Pomaga także w skomponowaniu  odpowiedniej diety i doborze niezbędnych suplementów.  Dba o to, by każdy trening zaczynał się od rozgrzewki, która korzystnie wpływa na pracę mięśni i zapobiega występowaniu urazów.

Regularna aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na to, by poprawić wygląd swojej sylwetki i wzmocnić zdrowie. Ćwiczenia korzystnie wpływają na nastrój, pomagają poradzić sobie z pogorszonym samopoczuciem oraz brakiem chęci do działania. Warto zadbać o to, by aktywność była dostosowana do możliwości osób trenujących. Korzystanie z usług trenerów personalnych zmniejsza ryzyko występowania wielu problemów i bolesnych kontuzji. Z pomocy specjalistów mogą skorzystać ludzie w różnym wieku, kobiety w ciąży, a także osoby starsze. Trener pomaga klientom zmagającym się z bólami stawów i innymi nieprawidłowościami. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań