Apteka Urtica


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://www.aptekaurtica.pl/

Dodano: 2022-12-28

Telefon: 571-381-182

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Adres: Królowej Jadwigi 12

Kod pocztowy: 47-232

Źródła:
https://www.aptekaurtica.pl/solgar.html


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Czy suplementy i leki Solgar to dobry wybór?


Rynek suplementów diety i leków jest w Polsce bardzo mocno rozbudowany. Jest to wynik między innymi dużego zapotrzebowania na takie środki. Specjaliści wskazują nawet, że Polacy mają tendencje do ich nadużywania - szczególnie gdy chodzi o suplementy diety, ale też faktem jest, że zdrowie Polaków nie jest najlepsze, nic więc dziwnego, że wiele osób szuka sposobów na jego poprawę. Szczególnie często sięga się po środki mające uzupełnić niedobory witamin i minerałów, poprawiające odporność i wspierające działanie układu pokarmowego.

Sięgając po takie środki, można na pewno osiągnąć bardzo dobre efekty, ale trzeba pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Po pierwsze, nie można traktować ich jako jedyny sposób na zdrowie, co oznacza, że muszą one być dodatkiem do właściwie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia, a nie ich zamiennikiem. Po drugie, warto wybierać dobre preparaty, pochodzące ze sprawdzonego źródła, od renomowanych producentów, a także najlepiej naturalne. Szeroki wybór takich produktów można znaleźć w Aptece Urtica, mającej między innymi suplementy i leki Solgar. Są one chętnie wybierane ze względu między innymi na ich naturalny skład. Poza tym ich asortyment jest duży, odpowiadają zatem na różne oczekiwania.

Są to przede wszystkim witaminy i minerały, a więc bardzo ważne substancje, jakich większość powinno się dostarczać sobie z pokarmami, w praktyce jest to jednak trudne. Oczywiście po takie środki także nie można sięgać pochopnie - powinno się to robić dopiero kiedy są ku temu wyraźne wskazania, czyli pojawiają się objawy niedoborów konkretnych składników bądź wykazały je badania. Suplementy trzeba też stosować ściśle według wskazań producenta, nie można na przykład na własną rękę zwiększać ich dawek, tym bardziej że przedawkowanie nawet z pozoru niegroźnych witamin może dawać bardzo złe skutki.

Produkty te są na stronie apteki dokładnie opisane, łatwo jest zatem dobrać odpowiednie w danej sytuacji propozycje i za ich pomocą zadbać o swoje zdrowie. Jeśli będą elementem zrównoważonej diety i aktywnego stylu życia, dadzą bardzo dobre rezultaty.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYProinspect Group Marek Złoto

Opole

Graintech Sp. z o.o.

Skarbimierz-Osiedle

SUPERPOOLS

Opole