AlmiDecor


Autor: Anna Kubiak


INFORMACJE:


WWW: https://almidecor.com

Dodano: 2024-01-11

Telefon: 22 490 80 10

Miejscowość: Łomża

Adres: Al. Legionów 114C

Kod pocztowy: 18--40

Źródła:
https://almidecor.com/produkty/dywany/glamour


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dywan glamour - czyli jaki?


Jakiś czas temu dywany zupełnie wypadły z łask. Ludzie rezygnujący z nich nie tylko podążali za modą, ale też doceniali wygodę, jaką niesie z sobą brak tego elementu, który trzeba odkurzać, a gromadzący się w nim kurz może szkodzić alergikom. Jednak trend ten szybko przeminął, i nic dziwnego, skoro dywany dają tak wiele możliwości. Wspaniale zdobią wnętrza, dodają im przytulności i ocieplają je, tak w wymiarze metaforycznym, jak i dosłownie. Poza tym można je znaleźć na rynku w wielu wariantach.

Są to propozycje dostępne nawet dla alergików czy osób niechcących często sprzątać. W takich przypadkach można postawić na przykład na dywan tkany na płasko zamiast np. włochacza - w tym pierwszym o wiele trudniej, ze względu na krótkie i szorstkie włókna, gromadzą się kurz i inne zabrudzenia, co będzie ważne także dla alergików. Ciekawą propozycją są też dywany jedwabne i skórze, doskonałe do nowoczesnych, luksusowych wnętrz, urządzonych na przykład w stylu glamour. Z takiego dodatku nie warto rezygnować także z tego względu, że jest on wspaniałą dekoracją i sposobem na dopełnienie aranżacji oraz podkreślenie stylu.

Udowadnia to oferta zaprezentowana na stronie internetowej dostępnej pod adresem almidecor.com, w której można znaleźć na przykład dywany glamour. To przede wszystkim nowoczesne propozycje, np. dywany w jednolitych kolorach, ozdobione w niebanalny sposób - m.in. linią przybierającą kształt geometryczny. Są to też produkty utrzymane przede wszystkim w spokojnych, zgaszonych, pastelowych barwach, dzięki czemu łatwo jest wkomponować je w różne aranżacje - pasują nie tylko do stylu glamour.

W każdym przypadku zaś wyróżniają się bardzo wysoką jakością, co jest typowe dla wszystkich artykułów z tego sklepu.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYGLOBAL SILVER Marta Pijanowska

Olmonty

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok

PPH „GABO” J. Grabowski

Zwierki