Detoks Alkoholowy


Autor: Kornelia Witkowska


INFORMACJE:


WWW: https://detoksnarkotykowy.pl

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 533 221 555

Miejscowość: Poznań

Adres: Spławie 48

Kod pocztowy: 61--31

Źródła:
https://detoksnarkotykowy.pl/leczenie-uzalezniania-od-metadonu/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (5 z 1 głosów)Jak leczyć uzależnienie od metadonu?


Uzależnienia od leków to bardzo specyficzne nałogi, wymagające specjalistycznego leczenia i niestety dość trudne do leczenia. Silne uzależnienie psychiczne i fizyczne, w dodatku osób, które zwykle poza tym znajdują się w trudnej sytuacji, musi odbywać się w odpowiednio do tego przygotowanej placówce.

Uzależnienie od metadonu jest groźne!

Metadon często podaje się osobom zmagającym się z uzależnieniem od heroiny, jednak sam środek także stwarza duże zagrożenie jeśli pacjent się od niego uzależni. Przede wszystkim objawy jego odstawienia są bardzo intensywne i utrzymują się długi czas, co sprawia, że samodzielnie praktycznie nie można poradzić sobie z zerwaniem z tym nałogiem. Potrzebna jest specjalistyczna pomoc, inaczej bowiem zagrożone może być zdrowie, a nawet życie osoby uzależnionej, a w najlepszym przypadku próby odstawienia środka nie przyniosą rezultatu i uzależniony wróci do przyjmowania substancji, która sieje spustoszenie w jego organizmie.

Fachowa pomoc

Leczenie uzależnienia od metadonu oferuje Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS. Skorzystanie ze specjalistycznej pomocy w takich przypadkach jest bardzo ważne, gdyż tylko pod okiem lekarza można przejść bezpiecznie i w miarę komfortowo detoks, a następnie wytrwać w abstynencji. Pod adresem http://detoksnarkotykowy.pl/leczenie-uzalezniania-od-metadonu/ znaleźć można informacje, jak dokładnie wygląda leczenie tego uzależnienia. Jest ono trudne, ale doświadczony lekarz jest w stanie zminimalizować przykre dolegliwości, podając odpowiednie leki, a nawet, w skrajnych przypadkach, wprowadzając pacjenta w stan śpiączki farmakologicznej, co pomoże mu uniknąć przeżywania najgorszego etapu detoksu. Ważne jest, by z takiej pomocy skorzystać jak najszybciej, gdyż długotrwałe przyjmowanie dużych dawek metadonu wycieńcza organizm i może nawet prowadzić do śmierci. Detoks zaś i pobyt w specjalistycznym ośrodku połączony z intensywną psychoterapią i leczeniem farmakologicznym może dać bardzo dobre rezultaty.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań

REMA STORAGE SOLUTIONS

Poznań