AB-rent


Autor: Dominika Tomaszewska


INFORMACJE:


WWW: https://www.ab-rent.pl/

Dodano: 2020-04-29

Telefon:

Miejscowość: Wrocław

Adres: Sycowska 13

Kod pocztowy: 51-319

Źródła:
https://www.ab-rent.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowy


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)AB-Rent | Najem długoterminowy samochodu


Kupno pojazdu czy jego wynajem na długi termin? Oto jest dylemat warty poważnych rozważań. Sytuacja tylko na pozór może wydawać się skomplikowana. Dokładniejsza analiza jasno wykaże, iż najem długoterminowy samochodu jest o wiele korzystniejszy. 

Komfort i bezpieczeństwo - zalety podróży własnym samochodem

Każdy, kto miał możliwość porównania tego, jak podróżuje się środkami transportu publicznego i własnym samochodem z pewnością stwierdzi, iż to drugie rozwiązanie jest lepsze. Po pierwsze człowiek nie jest uzależniony od rozkładu jazdy pociągów czy autobusów. Może także liczyć na znacznie większy komfort podróży, a samo przemieszczanie się w wielu przypadkach okaże się sporo tańsze. Co jednak zrobić, gdy nie ma się tylu pieniędzy, aby kupić samochód, a bank nie jest skory do udzielenia kredytu? Można wynająć samochód!

Wynajem pojazdu - czy to się opłaca?

Wynajmowanie samochodu kojarzy się wielu osobom z podróżą służbową albo z wyjazdem wakacyjnym. To właśnie najczęściej w takich sytuacjach osoby fizyczne korzystają z możliwości wynajęcia pojazdu. Wówczas mowa o najmie krótkoterminowym. Ma on zatosowanie jeżeli umowa jest podpisywana na okres do jednego miesiąca. Gdy okres ten jest dłuższy, wówczas w grę wchodzi wynajem długoterminowy. Pojazd może zostać wynajęty nawet na kilka lat. Na im więcej miesięcy podpisywana jest umowa, tym miesięczna kwota pobierana za wynajem samochodu jest mniejsza. Firma AB-Rent posiada bardzo rozbudowaną flotę pojazdów, dzięki czemu każdy może znaleźć auto odpowiadające jego potrzebom. 

Korzyści płynące z wynajmu samochodu

Samochód na wynajem to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Korzyści można rozpatrywać pod aspektem finansowym, większego komfortu, a także administracyjnym. Formalności podczas wynajmu ograniczone są do minimum, a firma, od której wynajmuje się pojazd, zobowiązuje się do tego, aby załatwiać wszelkie sprawy związane z utrzymaniem pojazdu w należytym stanie. W cenie wynajmu uwzględnione zostało ubezpieczenie, a także regularny serwis czy wymiana opon.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPenilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

Sweetcake.com.pl

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa